Ανατροπών συνέχεια!

Νέα ανατροπή για το παιδικό μας, μέσα σε λιγότερο από 24 ώρες…

Τα παιδιά του Γιάννη Καραΐνδρου γύρισαν και πάλι ένα παιχνίδι το οποίο έδειχνε να φεύγει από τα χέρια τους και έφθασαν στη νίκη επί της Θύελλας Αγίου Δημητρίου με 2-1.

Κι ενώ το πρώτο ημίχρονο ολοκληρώθηκε ισόπαλο χωρίς τέρματα, στην επανάληψη η Θύελλα προηγήθηκε, βάζοντας στην ομάδα μας δύσκολα.

Υπήρχαν όμως ξανά απαντήσεις, η εξέλιξη ήταν ανάλογη με αυτή του αγώνα κόντρα στα Σούρμενα.

Αρχικά ο Γιαουπλάρι με σουτ εντός περιοχής κι αφού η μπάλα στάθηκε… σύμμαχος έκανε το 1-1.

Αυτό το γκολ έδωσε την ώθηση που απαιτούσε η στιγμή και λίγο αργότερα ο Δημητρακόπουλος, πρόλαβε την έξοδο του τερματοφύλακα,”τσίμπησε” τη μπάλα και έγραψε το 2-1, κάνοντας το 3Χ3 για τις αναμετρήσεις του παιδικού μας αυτό το Σαββατοκύριακο!

(Καραΐνδρος): Κούρος, Αργουδέλης, Κόκιος, Ζήσης, Παπαδόπουλος, Παυλίδης, Γιακουμάτος, Νικολόπουλος, Πάππας, Χαλιτάι, Γιαουπλάρι, (Σκαρτάδος), (Τάφα), (Νικήτας), (Σαρρηασλάνογλου), (Δημητρακόπουλος), (Τσουκαλάς), (Λιοφάγος)

Ο Γιαουπλάρι με σουτ εντός περιοχής ισοφαρίζει 1-1